PDA

Покажи пълната версия : Износ на гълъби за Турция

pigeon
05.04.2013, 10:33 ч.
хора влезнах в 1 група в фейсбук, за покупко продажба на гълъби в турция, тия хора са луди, са чифт , обикновени пощи ги дават за 85 лева, а обикновените мардинли дет ги исползваме за храначи ги дават по 60 лева броя,. да почним да изнасямее за турция гълъби.

stil
05.04.2013, 17:11 ч.
ехааа забогатяхме

Stanislav Stoilov
05.04.2013, 17:27 ч.
Подигравате се на колегата,но той е прав за хората,които отглеждат гълъби за продажба.
Аз не съм от тях,но има такива колеги и познавам много такива,които с удоволствие биха се захванали с тази търговия.
Може да имам чифт от най-скъпата порода,но никога няма да ги продам.Бих ги подарил,но да ги продам не.Все пак това за мен е хоби,а не начин за допълнителни доходи...

iter
05.04.2013, 18:48 ч.
Подигравате се на колегата,но той е прав за хората,които отглеждат гълъби за продажба.
Аз не съм от тях,но има такива колеги и познавам много такива,които с удоволствие биха се захванали с тази търговия.
Може да имам чифт от най-скъпата порода,но никога няма да ги продам.Бих ги подарил,но да ги продам не.Все пак това за мен е хоби,а не начин за допълнителни доходи...
колега бизнеса си е бизнес не си прав знаеш ли какво казва мао тзе дун ако знаеш кои е не е важно какъв цвят е котката а дали лови мишки за твое сведение есента подарих на едно кмшииче чифт суифти а е на 7 години детето казвам ти го за да не ме помислиш за алчен

gito
05.04.2013, 19:18 ч.
хора влезнах в 1 група в фейсбук, за покупко продажба на гълъби в турция, тия хора са луди, са чифт , обикновени пощи ги дават за 85 лева, а обикновените мардинли дет ги исползваме за храначи ги дават по 60 лева броя,. да почним да изнасямее за турция гълъби.

Изнасяй бе колега,те на границата извън европейски съюз само тебе с гълъбите да минеш ще чакат:D:D
да те видят с какъв дикумент ще ги изнесеш,с какъв специализиран транспорт ще ги караш :D :D

Stanislav Stoilov
05.04.2013, 20:06 ч.
Аз не мисля никого за алчен.Става въпрос,че има хора с различни виждания и интереси.Момчето е решило да изнася гълъби в чужбина.Ами нека.Щом му се занимава и специализиран транспорт ще намери и документи ще им ореди.Има хора,които го правят,значи има печалба от това.
Невъзможни неща няма,има само недостатъчно силно желани цели за постигане.
Аз гълъби не купувам,както и не продавам.
Може да се случи някога да дам пари за гълъб,но никога не искам.

Dr. Velev
15.08.2013, 21:31 ч.
Колеги,условията за изнасяне на птици официално за Турция граничи с невъзможното , има специални сетификати , карантини и т нт . Но ... има хора които по определени начини имат канали и изнасят птици, те от това живеят и то добре . Хората са с двойно гражданство . Гълъби се изнасят много успешно и за арабския свят на перфектни цени , но и тук хората които го правят сериозно си пазят бизнеса . :)

gilera
21.08.2013, 21:32 ч.
Изнасянето на гълъби за чужбина не е от вчера.Познавам кабачари които от години живеят от гълъби и то сносно.2008г 13гълъба от моите които бях продал на познат разбрах в последствие,че са продадени в Гърция за 6000Е.По принуда за да си плати откупа на камиона,който беше откраднат.Това не е важно но този бизнес не е от вчера имало го е и ще го има.Лично аз правя опити да вкарам гълъби от Русия от доста години но уви.В момента имам приятели и в Сочи и в Минерални Води направихме нужните контакти но документално нещата не вървят.А и километрите са смазващи.Куриерски фирми нямат което допълнително усложнява нещата.Въобще нещата са трудни и евала на хора които умеят да го правят това има и добра страна но това е друга тема.

kiril kupenov
26.09.2013, 23:44 ч.
Аз ходя в Грузия и Украйна през 10 дни ако имате нешто от там казваите:)

kiril kupenov
26.09.2013, 23:46 ч.
В неделя заминавам

gito
27.09.2013, 07:17 ч.
Аз ходя в Грузия и Украйна през 10 дни ако имате нешто от там казваите:)

През Молдова не минаваш ли?

NG-Fighter
08.03.2016, 21:03 ч.
Ако някой изнася за Турция , нека сподели ,защото имам за износ 100 кг. сланина на атрактивна цена! Специално за там!

DonToti33
09.03.2016, 12:18 ч.
Ники,ако намериш транспорт се обади,че аз имам за изпращане свинска мас:D