Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Galabite.com - гълъбарският форум > Въпроси, казуси, помощ от приятел

Отговор

Възможности към темата

Нов мераклийски галъбарник
Стар 27.02.2017, 21:52 ч.
tonipp tonipp е офлайн
Гълъбар новобранец
Подразбиране Нов мераклийски галъбарник

Здравейте.Реших да си направя нов гълъбарник.Искам този път да го направя хем красив за хората,но и удобен за нашите любимци.За тази цел ще публикувам снимка на външния вид на гълъбарника. Но.....ще бъда радостен ако споделите с мен идеи и свети за размера и най-вече за вътрешното разпределение на гълъбарника.Мястото с което разполагам е с размери 1,5 на 1,5 м,към него волиера с същите размери.Ще бъде много готино ако по-опитните гълъбари споделят как виждат идеалния гълъбарник от вътре,а аз съм готов да го изпълня!

Стар 28.03.2017, 23:16 ч.
tonipp tonipp е офлайн
Гълъбар новобранец
Подразбиране

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...jxM1RvVFtk9V2j

Това е снимката на галабарника който искам да си направя.Моля дайте предложение за вътрешното разпределение на галабарника. Размерите ги има в предишния пост.

Моля, наистина да дадете идеи все пак е форум и можем да го направим заедно.Имам желание да изпълня точно готините идеи и да пусна снимки на самото изпълнение.

Стар 29.03.2017, 21:01 ч.
poison poison е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Какво да ти кажа, прекалено е малък за мойте разбирания. Ако мрежата и вратата са отпред. Гнездилките да са насреща а страничните стени с кацалки. Ако имаш нужда от повече гнездилки двете стени може да са с тях а едната с кацалки.

Стар 02.04.2017, 18:46 ч.
tonipp tonipp е офлайн
Гълъбар новобранец
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от poison Виж мнение
Какво да ти кажа, прекалено е малък за мойте разбирания. Ако мрежата и вратата са отпред. Гнездилките да са насреща а страничните стени с кацалки. Ако имаш нужда от повече гнездилки двете стени може да са с тях а едната с кацалки.
Благодаря за написаното. Ще се пробвам да приложа и схема на галабарника.
Надявам се и други колеги да споделят мнение.

Отговор

Възможности към темата

Правила за писане