Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Galabite.com - гълъбарският форум > Отглеждане на гълъбите

Отговор

Възможности към темата

Дали ще снесат???
Стар 31.01.2014, 11:33 ч.
isko isko е офлайн
Опитен гълъбар
Smile Дали ще снесат???

Отглеждам пощенски гълъби бяха ми казали зимата че ще умират малките от студа , за да не снасят от ноември месец намалих храната и съм махнал гнездилките.Вчера сложих гнездилките и храната увеличих но в гълъбарника ми е -10 градуса според вас дали ще снесат ?

Стар 31.01.2014, 17:50 ч.
comtrend comtrend е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

в моя гълъбарник е кучи студ гледам гълъби преметачи падащи и дрезгави и закъртени на глас но моите извадиха към нова година пилета пораснаха сега пак имам

Стар 31.01.2014, 19:48 ч.
stil stil е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

в кучи студ малко трудно ще оцелеят докато са малки ги топлят ама след десетия ден замръзват

Стар 31.01.2014, 22:26 ч.
мокрия мокрия е офлайн
Опитен гълъбар
Пловдив
Подразбиране

Мойте винаги целогодишно снасят, дори на гугутките подлагам яйце от гълъбите.Спортни, пазарджишки, закъртени и пловдивски направени. Имам случаи само ако се збият за котлук да бутнат малко и да измръзне ,и един път се дигнаха и двата родитела, видях ги на време и ги стоплих на печката и се размърдаха.

Стар 31.01.2014, 23:01 ч.
Нени Нени е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

И нa мене сегa ми мътят 2 чифтa и не сa нa топло.Темперaтурaтa е кaкто нaвън.Кaквото стaне.

Стар 01.02.2014, 08:37 ч.
NG-Fighter NG-Fighter е офлайн
Майстор гълъбар
гр.Панагюрище
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от isko Виж мнение
Отглеждам пощенски гълъби бяха ми казали зимата че ще умират малките от студа , за да не снасят от ноември месец намалих храната и съм махнал гнездилките.Вчера сложих гнездилките и храната увеличих но в гълъбарника ми е -10 градуса според вас дали ще снесат ?

Слагай им да пият топла вода със селед и като снесе първото яйце го прибери( за да не се спука от студа) и им сложи изкуствено докато снесе второто! Оставяй им да свети три дни по 1 час, после по 2 часа след като се стъмни!

Последната промяна е направена от NG-Fighter : 01.02.2014 в 08:43 ч..
Отговор

Възможности към темата

Правила за писане