Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Galabite.com - гълъбарският форум > Важни съобщения и новини

Отговор

Възможности към темата

СПЕШНО - изпратих гълъби до Ст. Загора, а купувача не отиде да ги вземе!!!???
Стар 13.06.2012, 11:27 ч.
quiz2 quiz2 е офлайн
Майстор гълъбар
Exclamation СПЕШНО - изпратих гълъби до Ст. Загора, а купувача не отиде да ги вземе!!!???

Моля няокой който е от Стара Загора да ми пише спешно! Става въпрос за следното.... изпратих едни гълъби на колега който така и не отишал да ги вземе и сега гълъбите са в офиса от вчера. Гълъбите са порода кепета (мъжко и женско). Ако някой ги иска нека да ходи да ги вземе без да ми ги плаща. Само да си плати доставката 5лв. и да ги вземе. Чакам отговор някой колега.....

Стар 13.06.2012, 12:05 ч.
kalinov kalinov е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Обади се на оная Ракитовска мишка,с многото професии Лятиф Ананов,той ще е първи там...на такива оферти е N:1

Последната промяна е направена от kalinov : 13.06.2012 в 12:08 ч..

Стар 13.06.2012, 12:10 ч.
quiz2 quiz2 е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

как мога да се свържа с него? и ще отиде ли до СЗ да ги вземе?

Стар 13.06.2012, 12:27 ч.
Admin Admin е офлайн
Administrator
Lightbulb

Колега,

по-добре се обади на някой колега от Стара Загора:

http://www.galabite.com/?action=sear...n=10&x=25&y=15

Или по-добре на дружеството там:

http://www.galabite.com/association-11.html

и ги помоли да ти свършат услуга - да вземат гълъбчетата, да ги нахранат и напоят, и след ден-два като се успокоят, да ти ги изпратят наобратно.

Хора сме и на всеки може да се случи, не вярвам да ти откажат, а ти на свой ред ще намериш начин да им се отблагодариш. Така се създават и нови приятелства! Успех!

Отговори с цитат

Стар 13.06.2012, 12:35 ч.
quiz2 quiz2 е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Мерси колега!! Сега ще ги прегледам и ще звънна на някой....

Стар 13.06.2012, 12:40 ч.
Admin Admin е офлайн
Administrator
Thumbs up

Най-добре звънни на председателя на "ЕСКИ-ЗАРА - 2010" - гр. Стара Загора, той ще те насочи: 0898 960 163 - Николай Недев

Успех!

Отговори с цитат

Стар 13.06.2012, 13:10 ч.
kepe kepe е офлайн
Майстор гълъбар
Изпратете съобщение чрез ICQ на kepe
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от quiz2 Виж мнение
Моля няокой който е от Стара Загора да ми пише спешно! Става въпрос за следното.... изпратих едни гълъби на колега който така и не отишал да ги вземе и сега гълъбите са в офиса от вчера. Гълъбите са порода кепета (мъжко и женско). Ако някой ги иска нека да ходи да ги вземе без да ми ги плаща. Само да си плати доставката 5лв. и да ги вземе. Чакам отговор някой колега.....
Аз изпращам гълъби с куриер от 4 години и досега имах два такива случаи.
Но и двата пъти куриерите ми се обаждат, или аз се свързвам с офиса там и ми ги пращат обратно.
Естествено, плащам си доставката и в двете посоки, гълъбите доста се "посмазват" от тридневното пътуване, но все пак пристигат живи и здрави.
Проблем е лятото, защото е горещо и веднъж ми умря гълъб по пътя, иначе те са доста издръжливи , само да не е много горещо...
Между другото, ако фирмата е Лео Експрес, човекът в офиса на Стара Загора е много свестен, ще ги нахрани лично той, така се случи единият път с мен.

Последната промяна е направена от kepe : 13.06.2012 в 13:13 ч..

Стар 13.06.2012, 13:43 ч.
quiz2 quiz2 е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

отишал е човек да ги вземе за което съм му много благодарен.... аз можех да им кажа да ми ги върнат но няма смисъл да ги мъча само... аз съм доволен че се намери кой да ги вземе, дано и човека да е доволен на офертата..... Благодаря на админа че ми помогна и ме насочи. Пздрави!!!

Стар 13.06.2012, 15:35 ч.
botev1313 botev1313 е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

Защо не ги е взел колега кажи му името

Стар 13.06.2012, 16:37 ч.
светлозар светлозар е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

Ей какви лайна има долни!Напиши му името на този за да го научат всички.Може на всеки да се случи,ама поне да се обади,да се извини

Отговор

Tags
кепе

Възможности към темата

Правила за писане