Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Galabite.com - гълъбарският форум > Важни съобщения и новини

Отговор

Възможности към темата

Стар 25.02.2013, 14:39 ч.
georgi_koichev georgi_koichev е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

колеги някой знаели какво стана с тия момчета от плевен единият ми прекъсва другия си е изключил телефона или и те бяха до тук

куриерска фирма
Стар 25.02.2013, 20:18 ч.
georgi_koichev georgi_koichev е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране куриерска фирма

колеги някой знаели какво стана с тая фирма от плевен единият си е изключил телефона а другия ми прекъсва или и те бяха до тук

Стар 25.02.2013, 21:07 ч.
pras4o pras4o е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

............

Последната промяна е направена от Admin : 26.02.2013 в 09:57 ч.. Причина: КИРИЛИЦА!!!

Стар 26.02.2013, 13:05 ч.
kepe kepe е офлайн
Майстор гълъбар
Изпратете съобщение чрез ICQ на kepe
Подразбиране

На мен са ми обещали от преди седмица, казаха че в края на месеца ще обикалят цялата страна, но...вече е 26-ти а не се обаждат никакви.
Аз съм от В.Търново и ще пращам 2 пратки накуп, мисля че си заслужава да дойдат.Ако и те четат този форум , нека да се свържат със всички, на които са приели заявките и да разяснят ситуацията.

Стар 27.02.2013, 20:03 ч.
Йоно Йоно е офлайн
Майстор гълъбар
гр.Пловдив тел.0896393992
Изпратете съобщение чрез MSN на Йоно
Thumbs down

Относно така наречените Плевенски куриери-нещата при тях стоят доста несериозно.Преди петнадеситина дена се обадих разбрахме се да минат в сряда,така и не минаха даже несе обадиха,че няма да дойдат.Звънях им пак и ми казаха ,че нямало много поръчки в този район и изчаквали.Разбрахме се за петък -втория път дойдоха.А сега от събота звъня на единия и все затваря днес звъннах на другия номер и му казвам пратка от Пловдив до Видин ,а той ми отговаря ,че до такива затънтени райони не ходили.Що за куриери са тогава щом карат само до определени градове?! А и освен това вече вдигнали таксата 15лв. на килограм + 2лв. за всеки следващ.Въз основа на какво, на неточното отношение ли или на избирателните маршрути!!! Явно са поредните неодачници ,които искат да ловят маймуни с трици...

Последната промяна е направена от Йоно : 27.02.2013 в 22:28 ч..

Стар 27.02.2013, 20:18 ч.
павел павлов павел павлов е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

И аз чакам вече две седмици да се нагласят и да ми доставят пратка ама не.......!Явно не им вървят нещата!Поредното разочарование!Май ще гоним всички пазари!Поне пазари ще стават като хората!Всяко зло за добро!!

Стар 27.02.2013, 20:39 ч.
pekaniq_1 pekaniq_1 е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

Аз съм от Горна Оряховица,лъгаха ме 3 седмици че ще ми докарат една пратка от Плевен и при положение че минават през Търново и на края нищо,това на какво прилича.

Стар 01.03.2013, 13:02 ч.
kepe kepe е офлайн
Майстор гълъбар
Изпратете съобщение чрез ICQ на kepe
Подразбиране

Вчера разговарях с момчетата от Плевен сериозно.
Казаха ми, че са ги проверявали и са им взели някакви документи
Засега нямало да карат, а някой мъти водата на всеки, който се опита да вози животни.
Това е ясно от месеци, но само този някой да излезе наяве някой ден и тогава...всички гълъбари ще му ....майката.

Стар 01.03.2013, 16:07 ч.
toncho toncho е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Аз също говорих преди малко с момчетата от Плевен!
Преустановяват дейността за момента заради проверката! Дано успеят да си уредят документите възможно най-бързо макар да ми прозвуча доста сложно като ми казаха какви са изискванията за такъв вид дейност!
Лошото е, че отново заради алчни и зложелателни "фирми" цяла България остана пак без Куриер, който да пренася животни и птици!

Стар 01.03.2013, 16:19 ч.
mitre mitre е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

аз успях два пъти да пратя с тях и бях доволен надявам се да се подобри положението че иначе си ,бало мамата ще почвам да ги пека във фурната пупи и анимал искат по 30-тина лв -кой го е е..л луд да ги даде???

Отговор

Възможности към темата

Правила за писане