Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Породи гълъби > Високолетачи

Отговор

Възможности към темата

Стар 24.11.2009, 23:03 ч.
djimito
Guest
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от deso Виж мнение
това е много добре 6том е направило 8 4аса,зна4и джинса му е много добар,остажиаи си го за крав и вади от него само пилета!!!!!!на мен ми се е слу4вало от парво вдигане да не си падне и да си остане горе с старите галаби да замракне!!!но това много зажиси и на каде духа жиатара колко е силен и така на татака!!много пати ми се е слу4вало и галабите ми да не могат да излиазат пове4е и от средна но тожа зажиси от атмосверните влианиа!!
Toй и това затъмня ако не беше затъмняло имаше мегдан за още. Обаче нали знаеш който гълъб лети много и като се умори хоп хвана го акмаджата.

Последната промяна е направена от djimito : 24.11.2009 в 23:07 ч..
Отговори с цитат

Стар 26.11.2009, 15:42 ч.
manol rusenoff manol rusenoff е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Сколегата deso сме си писали по повод снимки от моята галерия,и тогава му споделих,че гледам гълъби на глас и на въртене!скоро ми подариха чифт невренчета(от едно люпило)-женското падна за 20 дена,а мъжкото изобщо не се развъртя,даже почти не прави лодки,и лети по около 7 часа!и аз нямам обяснение на случая,като се има предвид,че много рядко при нас гълъби летят повече от 3?!?

Стар 26.11.2009, 19:22 ч.
djimito
Guest
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от manol rusenoff Виж мнение
Сколегата deso сме си писали по повод снимки от моята галерия,и тогава му споделих,че гледам гълъби на глас и на въртене!скоро ми подариха чифт невренчета(от едно люпило)-женското падна за 20 дена,а мъжкото изобщо не се развъртя,даже почти не прави лодки,и лети по около 7 часа!и аз нямам обяснение на случая,като се има предвид,че много рядко при нас гълъби летят повече от 3?!?
Можеби са те насочили към гълъби на летене.

Отговори с цитат

Стар 26.11.2009, 19:46 ч.
krasii krasii е офлайн
Гълъбар новобранец
Question

Deso, имаш ли младо чифтче типлери за продаване и колко им искаш...???
Прикрепени изображения
Тип на файла: gif avatar22872_1[1].gif‎ (2.9 KB, 79 показвания)

Стар 27.11.2009, 11:05 ч.
deso deso е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от krasii Виж мнение
deso ima6li maldo 4if4e tipleri za prodavane i kolko iska6...?
приателио аз типлери не гладам и никога не сам гледал ,само вертикали гледам!!!!!!

Стар 27.11.2009, 12:01 ч.
manol rusenoff manol rusenoff е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от djimito Виж мнение
Можеби са те насочили към гълъби на летене.
там е работата,че и двамата родители на тези пилета,за които споменах падат от точка! може би връщат назад?!

Отговор

Възможности към темата

Правила за писане