Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Породи гълъби > Високолетачи

Отговор

Възможности към темата

Стар 07.03.2011, 07:33 ч.
dresiora dresiora е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

мислиш ли че на Ахмед са му най- добрите в БГ.?погледни в сайта им и виж на кой е рекорда.добре щом си сигурен че гълъбите които съм качил във форома са типлери.искашли да сложим бас на по 500 лв?
аз казвам че са гълъби вадени от оригинални вертикали.на 500 лв за да можем да избием разходите по доказателствата и да има някаква печалба.и за твое сведение всички членове на типлер клуба от софия са ми приятели.така че те също са виждали тези снимки.ок няма да споря с теб "kadela"ако си сигурен в твойте познания.обзаложи се.

Стар 07.03.2011, 07:41 ч.
dresiora dresiora е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

абе "кадел"явно ти не четеш какво пиша?кой е казал че това са оригинални сръбски типлери?я пак погледни снимките и после прочети какво съм писал.и после ми напиши твойто мнение отново.къде видя че съм писал че това са оригинални сръбски типлери?много добре знам че типлера е Англиска порода.аиде погледни и после ми пиши.не се заяждам с теб.но явно или аз не мога да се изразявам правилно или ти не можеш да разбереш смисъла на това което съм писал.

Последната промяна е направена от dresiora : 07.03.2011 в 07:45 ч..
Отговор

Възможности към темата

Правила за писане