Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Породи гълъби > Високолетачи

Отговор

Възможности към темата

Кои породи са най-добри бегълци за соколите!?
Стар 04.02.2010, 19:27 ч.
bertones bertones е офлайн
Майстор гълъбар
Question Кои породи са най-добри бегълци за соколите!?

Колеги днеска имах премеждия с един сокол и замалко да ми отнесе един гълъб,но го спасих!!!така че дайте мнения,кой породи са наи добри бегълци за соколите!!!

Стар 05.02.2010, 19:38 ч.
killar80 killar80 е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

колега ако искаш да немаш ядове земи си поштенски

Стар 09.02.2010, 19:46 ч.
krasii krasii е офлайн
Гълъбар новобранец
Exclamation

Типлерите! До сега сокола не ми е хващал!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ДЕЙСТВАЩИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА: http://forum.galabite.com/thread-261...ЪВ-ФОРУМА.html
Прикрепени изображения
Тип на файла: gif avatar22872_1[1].gif‎ (2.9 KB, 327 показвания)

Последната промяна е направена от Admin : 10.02.2010 в 10:26 ч.. Причина: Моля, пишете на КИРИЛИЦА! При следващо нарушение правилата на Форума мнението директно ще бъде изтрито!

Стар 09.02.2010, 19:49 ч.
fox fox е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

наи добрите са унгарците правят сокола да си говори сам

Стар 14.02.2010, 01:56 ч.
Георги Димитров Георги Димитров е офлайн
Майстор гълъбар
Send a message via Skype™ to Георги Димитров
Подразбиране

Типлерите са много добри,летят много,хранат добре и бягат много от соколите.Миналата пролет сокола ги нападаше по няколко пъти на ден тогава се видях в чудо и тъкмо си казвам край като "двете точки" в небето се съединят и типлера в последня момент пада надолу и всичко е ок или преди това се засилват и се забиват с невероятна скорост между къщите и сокола след тях разбера се но не ми е хванал нито един от толкова много атаки!!!Пощите също са добър избор за други нямам личен опит да кажа от летачи.

Стар 25.02.2010, 00:55 ч.
lozev lozev е офлайн
Гълъбар новобранец
Хасково
Подразбиране

Разбира се че натренираните гълъби!
И типлер да е , ако не е диган много време , той няма да е във форма и няма как да избяга !
Ако гълъбите хвърчът много горе лесно ще ги хвани сокола, но ако люшкат на ниско няма как да ги хване !

Отговори с цитат

Стар 31.03.2010, 17:53 ч.
bozgo bozgo е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от lozev Виж мнение
Разбира се че натренираните гълъби!
И типлер да е , ако не е диган много време , той няма да е във форма и няма как да избяга !
Ако гълъбите хвърчът много горе лесно ще ги хвани сокола, но ако люшкат на ниско няма как да ги хване !
И аз да кжа нещо колеги,
аз гълабите си не ги вдигам акоискат да летят се вдигат сами. Преди два дни наблюдавах гонка между някаква граблива прица и една моя поща. Случи се следното:
докато си летяха в ято и се пръснаха, но не видях ястреба, и вследващи я момент гълаба се вдигна на по- високо от него- просто точица и ястреба офейка. Да чукна на дърво нямам загуби за сега. Гълъбите ми са пуснати постоянно вече. само зимата не ги пускам системно. Ако е хубаво времето за час два и като се приберат затварям, като не забравям чифтето до като са навънка.

Стар 31.08.2010, 19:21 ч.
todorrusiq todorrusiq е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране

Най-добрите бегалци от сокола, това са гълъбите, на който и ем било писано да живеят

Стар 06.10.2010, 21:58 ч.
fox fox е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от todorrusiq Виж мнение
Най-добрите бегалци от сокола, това са гълъбите, на който и ем било писано да живеят
то6ко ти как си със пазарджи6ките маи много ги хва6та пропуск няма сокола?

Стар 06.10.2010, 22:22 ч.
valentinkrvn valentinkrvn е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

най-добрите са тези които не се виждат аз имам черни фенерлии и не се виждат когато са кацнали в пръста имат камуфлажни пера а сега сериозно според мен 1дивите 2 унгарци 3 пощи

Отговор

Възможности към темата

Правила за писане