Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Galabite.com - гълъбарският форум > Борса

Отговор

Възможности към темата

купувам диваци
Стар 18.05.2015, 00:06 ч.
Павел Якимов Павел Якимов е офлайн
Гълъбар новобранец
Подразбиране купувам диваци

Здравейте.
Пиша ви с предложение, който от вас има проблем с диваците или просто са му в повече, мога да му ги откупувам.
От София съм, така че мога да отговоря само на предложения от региона. Предложението ми е дългосрочно.
Купувам живи и здрави диваци за по 1,00 лв./бр. (без пискалета).
Мога да взимам от минимум 5 бр. на ден (за района на гр. София) до около 100 бр. на месец.

За колегите от Пловдив, Пазарджик и отклонението за Велинград, мога да взимам до 200 дивака на месец, на цена от 0,50 лв./бр.

Моля, който е заинтересован да се свърже с мен на лична.

С уважение,
Павел

Стар 18.05.2015, 19:41 ч.
vankata71s vankata71s е офлайн
Опитен гълъбар
гр.Пещера
Подразбиране

Павка,тия соколи искат ядене брат,искаш да минеш тънка лайсна и да прибереш кинтите.....купувай мръвки от магазина.....ставаш за посмешище....

Стар 18.05.2015, 19:45 ч.
Опитен гълъбар
гр.Пещера
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от Павел Якимов Виж мнение
Здравейте.
Пиша ви с предложение, който от вас има проблем с диваците или просто са му в повече, мога да му ги откупувам.
От София съм, така че мога да отговоря само на предложения от региона. Предложението ми е дългосрочно.
Купувам живи и здрави диваци за по 1,00 лв./бр. (без пискалета).
Мога да взимам от минимум 5 бр. на ден (за района на гр. София) до около 100 бр. на месец.

За колегите от Пловдив, Пазарджик и отклонението за Велинград, мога да взимам до 200 дивака на месец, на цена от 0,50 лв./бр.

Моля, който е заинтересован да се свърже с мен на лична.

С уважение,
Павел
Ето защо соклите нападат яростно гълъбите,соколарите ги учат на това,за съжаление....

Стар 18.05.2015, 22:28 ч.
DonToti33 DonToti33 е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Ванка,аз си мислех,че за някой ресторант иска.....

Стар 18.05.2015, 23:02 ч.
Опитен гълъбар
гр.Пещера
Подразбиране

Много соколари се разграничават от това,да се хранят питомците им с гълъби,но изглежда нашия човек цели точно това,за него е важна личната изгода,а не запазването и увеличението на дадена популация хищници.

Стар 19.05.2015, 00:09 ч.
NG-Fighter NG-Fighter е офлайн
Майстор гълъбар
гр.Панагюрище
Подразбиране

Който соколар замени за 3 дни в месеца съседката получава 50 дивака безплатно! Нищо лично - бизнес !

Последната промяна е направена от NG-Fighter : 19.05.2015 в 00:13 ч..

Стар 19.05.2015, 12:58 ч.
pe6o pe6o е офлайн
Майстор гълъбар
Подразбиране

Ето защо соклите нападат яростно гълъбите,соколарите ги учат на това,за съжаление...

Аз си мислех , че свободно живеещите Ястреби ми нападат гълъбите , пък то какви излиза...Почвам да се оглеждам за някой соколар, който обикаля около гълабарника със сокол в ръка...Това в кръга на шегата...

Колеги не ставайте смешни.В природата на всеки ястреб, сокол и т.н е заложено да ловува на гълаби или други птици.Стои и дебне цял ден да хване нещо, иначе умира.Докато всеки соколар отглежда гълаби за тренировка.Пуска гълаба и след него сокола, ако разчита на случайността, тоес от някъде да се появи някой гълаб е чиста загуба на време.Нищо лично и не съм соколар.

Стар 19.05.2015, 20:50 ч.
Опитен гълъбар
гр.Пещера
Подразбиране

Цитат:
Първоначално написано от pe6o Виж мнение
Ето защо соклите нападат яростно гълъбите,соколарите ги учат на това,за съжаление...

Аз си мислех , че свободно живеещите Ястреби ми нападат гълъбите , пък то какви излиза...Почвам да се оглеждам за някой соколар, който обикаля около гълабарника със сокол в ръка...Това в кръга на шегата...

Колеги не ставайте смешни.В природата на всеки ястреб, сокол и т.н е заложено да ловува на гълаби или други птици.Стои и дебне цял ден да хване нещо, иначе умира.Докато всеки соколар отглежда гълаби за тренировка.Пуска гълаба и след него сокола, ако разчита на случайността, тоес от някъде да се появи някой гълаб е чиста загуба на време.Нищо лично и не съм соколар.
И така,тези гълъби са предназначени за храна на соколи,които ще се пускат в природата,а не за любителя соколар!Много хора са единодушни,че веднъж хапне ли гълъб,сокола друго не яде,пристрастява се към лесната плячка,нищо лично,нищо че не си соколар.....

Стар 19.05.2015, 20:58 ч.
Опитен гълъбар
гр.Пещера
Подразбиране

Както и да е,не ми се влиза в безсмислени спорове,дано Якимов си намери гълъбите,по 50 стотинки,да окраде големите пари които му ги дават отвън и да бъде щастлив....хубава работа,ама българска....а между другото,ние гълъбарите сме най-полезни за соколарските начинания,ние ги храним безплатно,доброволно и редовно,ние сме благотворителната организация и поне да ни благодари някой,,,,но уви...

Последната промяна е направена от vankata71s : 19.05.2015 в 21:04 ч..

отговорл
Стар 12.08.2015, 22:14 ч.
maveriks1 maveriks1 е офлайн
Опитен гълъбар
Подразбиране отговорл

Соколи ли??? Трябва само дребни съчми и падат, като презрели круши...

Отговор

Възможности към темата

Правила за писане