Назад   Гълъбарски форум, гълъби, породи, отглеждане и съвети > Домашни, декоративни и екзотични птици и животни > Котки и кучета

Отговор

Възможности към темата

Моля за съвет - кучето ми не вижда в тъмното и очите му сълзят
Стар 06.11.2014, 19:40 ч.
vladislav ivanov vladislav ivanov е офлайн
Майстор гълъбар
Плевен
Question Моля за съвет - кучето ми не вижда в тъмното и очите му сълзят

Здравейте! Предварително се извинявам,че ще се отклоня от темата за гълъбите,но наистина имам нужда от съвет!
Моля някой от колегите ми гълъбари,който има за домашен любимец куче и може би е срещал подобен на моя проблем да драсне 2-3 реда.Ето за какво става на въпрос: имам кокер,чиито оченца сълзят много обилно и невижда в тъмното.Кучето е на 5 години,през деня няма проблеми,нещата се случват при смрачаване.Блъска се в стени и врати и се ориентира само по гласа ми.Водих го на ветеринар,но ми казват различни неща,а състоянието на кучето се влошава.Предварително Ви благодаря!

Стар 07.11.2014, 11:04 ч.
venci80 venci80 е офлайн
Майстор гълъбар
Send a message via Skype™ to venci80
Подразбиране

здр,
какво точно ти казват ветеринарите,лекувано ли е с нещо,някакви изследвания правили ли сте-само от сълзенето не би трябвало да не вижда

отговор
Стар 07.11.2014, 12:40 ч.
vladislav ivanov vladislav ivanov е офлайн
Майстор гълъбар
Плевен
Подразбиране отговор

Здравей,колега!Да,водихме го на ветеринар...казват,че най-вероятно е кокоша слепота,липсвало му витамин А,бихме му инжекции,но ветеринарят явно не ги поставяше правилно защото кучето много го болеше,давахме му и хапчета рибено масло,но положението не се променя

Стар 08.11.2014, 10:27 ч.
venci80 venci80 е офлайн
Майстор гълъбар
Send a message via Skype™ to venci80
Подразбиране

качи снимки да се види

Отговор

Възможности към темата

Правила за писане